Przechowalnia / Parking łódek, jachtów, kamperów, przyczep, samochodów, Ożarów Mazowiecki
Przechowalnia łódek, jachtów, kamperów, przyczep, samochodów, Ożarów Mazowiecki

$ CENY do uzgodnienia FV 23%

Położenie W CENTRALNEJ POLSCE PRZY DROGACH A2 I S8

Przechowalnia Ożarów Mazowiecki (2 km od trasy S8 ) jest miejscem gdzie komfortowo i bezpiecznie przechowasz rzeczy, których potrzebujesz a zarazem nie masz miejsca aby je przechowywać w domu lub na podwórku. Parking na kampery, przyczepy kempingowe, łodzie, samochody itp. Szeroki wjazd (5m) pozwala zmieścić każdego kampera oraz największą przyczepę kempingową. Nie będziesz się już martwić o to w jakim stanie Twój „mobilny dom” (dostęp do wody i prądu) Przechowalnia znajduje się na terenie bezpiecznej posesji w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Dzięki bliskiej lokalizacji od Centrum Warszawy możesz w 20 minut dojechać od przechowalni Ożarów Mazowiecki, w której trzymasz swoje rzeczy.

Położenie jedynie 6 km od Warszawy, w bliskim sąsiedztwie zjazdów z tras A2 i S8, gwarantuje komfort i łatwość dojazdu z całej Polski, bez konieczności przejeżdżania przez zatłoczone centrum stolicy. 12 km OD CENTRUM WARSZAWY, A2 i S8 PRZY ZJAZDACH Z TRAS ,15 min Z LOTNISKA CHOPINA , 500 m OD STACJI PKP Nasi Klienci mają możliwość umycia i sprzątania kampera, motorówki, przyczepy, jachtu, samochodu (możemy sami to profesjonalnie wykonać dla Klienta) oraz skorzystać z profesjonalnych usług i napraw tapicerskich - renowacja tapicerki Możliwość wynajmowania miejsc na doby, tygodnie, miesiące - ceny ustalane indywidualnie Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu? Twoja firma szuka magazynu? w pobliżu Autostrada A2, droga ekspresowa S2 i S8

* GWARANTUJEMY * 

-> dostęp do magazynu i parkingu 24h/7

-> komfortowe warunki

-> całodobowy monitoring

-> oświetlony i utwardzony teren

-> bezpośredni podjazd pod magazyn

-> elastyczny okres wynajmu

-> wynajem na doby, tygodnie, miesiące

-> dostęp do serwisu i drobnych napraw mechanicznych i tapicerskich

* RELAX *

czyli dzień na luzie Dla naszych Klientów organizujemy Grillowanie od pierwszych ciepłych dni wiosny. Wypoczynek na łonie natury potrzebny jest każdemu. Wszystkich jednak łączy jedno lubią miło spędzać czas wolny. Ożarów Mazowiecki to 10 tysięczne miasto tuż obok Warszawy. Sąsiedztwo aglomeracji warszawskiej decyduje o biznesowo – gospodarczej atrakcyjności terenu, a okoliczne parki, tereny zielone oraz bliskość Puszczy Kampinoskiej stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku i rekreacji na łonie natury. Ożarów Mazowiecki łączy w sobie uroki spokojnych, podmiejskich terenów wraz z wygodą świetnej infrastruktury miejskiej. Usytuowanie wzdłuż ważnych międzynarodowych tras komunikacyjnych: drogi ekspresowej S8, autostrady A2 i linii kolejowej, zapewnia wygodny i szybki dojazd m.in. do Warszawy oraz innych części Polski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl